Главная > Технології > Електрічні варильні поверхні

Електрічні варильні поверхні

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ NEFF – ВІДЧУЙТЕ РІЗНИЦЮ

Всі справжні кулінари знають, що задоволення приносить не тільки прийом їжі, але й її приготування. І що задоволення ще більше, коли необхідні каструлі та сковорідки знаходяться під рукою. Neff якнайкраще подбали про це, розробивши і впровадивши в свої варильні поверхні ряд цікавих інновацій та безпрецедентних технологій.
Завдяки різноманітності габаритів варильних панелей, Вам не доведеться пристосовуватися до техніки Neff, техніка Neff сама пристосується до Ваших потреб, ідеально вписавшись у Вашу кухню. А спеціальний прилад для монтажу варильної ванелі дозволить гармонійно вмонтувати панель врівень з дерев’яною поверхнею.

Щасливі власники варильної панелі Neff звільнені від обмежень кількістю конфорок. Це стало можливим завдяки індукційній зоні FlexInduction. Вона самостійно визначає габарити і розташування посуду, включаючи індуктори безпосередньо в зонах впливу.
Ви полюбите нові варильні панелі Neff з першого дотику! Інтуїтивно зрозуміле керування, приправлене практичними і захоплюючими інноваційними функціями – ось рецепт успіху Neff.

Технології NEFF

ПЕРЕМИКАЧ TWIST PAD® FIRE – З ПІДСВІЧУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЧЕРВОНОГО КІЛЬЦЯ

Перемикач TwistPad® Fireдозволяє буквально одним дотиком пальця точно відрегулювати ступінь нагріву під каструлями, сковородами і жаровнями-гриль. TwistPad® Fire робить приготування їжі творчим заняттям. 

ФУНКЦІЯ POT BOOST – МИТТЄВИЙ НАГРІВ БІЛЬШЕ НЕ ПРОБЛЕМА

Ніхто не любить чекати, поки вода в каструлі закипить. І вам більше не доведеться цього робити завдяки функції регулювання потужності PotBoost. Вона забезпечує миттєвий максимальний нагрів і одночасно запобігає википанню, відключаючись раніше, ніж відбувається перегрів.

FLEX INDUCTION

Пройшли ті дні, коли кухарі мали у своєму розпорядженні посуд на плиті строго на конфорках: з зоною FlexInduction  ви можете переміщати каструлі та сковорідки в межах  FlexZone як завгодно. Розмір і форма посуду визначаються автоматично, і нагрів відбувається точно під її дном.

РОЗШИРЕНА ЗОНА FLEX ZONE

Дві додаткові зони в центрі індукційної варильної поверхні ще більше розширюють FlexZone. Сотейник або сковорідку теппаньякі можна ставити поперек, звільняючи місце для більшої кількості каструль і сковорідок. Ця панель дарує задоволення від процесу приготування з першої секунди.

ФУНКЦІЯ POWER MOVE

Використовуючи цю функцію, можна розділити FlexZone на три ділянки, кожна – зі своїм рівнем потужності: попереду плити – зона з сильним нагріванням для кипіння, в середині – середній нагрів для готування і ззаду – слабкий нагрів для підтримки температури готових страв. Тепер ви можете зосередитися на приготуванні їжі, а не на регулюванні налаштувань.

ФУНКЦІЯ PAN BOOST

На кухні більше не потрібно витрачати час на очікування. Цей особливий режим створює під сковородою максимальну температуру на 30 секунд, а потім автоматично зменшує її до рівня 9, щоб блюдо не пригоріло.

ФУНКЦІЯ POWER TRANSFER

З новими індукційними варильні панелями ви можете забути про настройках, тому що функція PowerTransfer сама запам’ятовує їх.

СЕНСОР СМАЖЕННЯ FRYING SENSOR

Ви можете використовувати датчик FryingSensor на індукційних варильних панелях для вибору одного з п’яти температурних діапазонів. Візуальний і звуковий сигнали повідомлять, коли буде досягнута бажана температура. Після цього нагрівання підтримується на одному рівні, без необхідності регулювати його, а пригорання їжі практично виключено.

0

Your Cart