Главная > Технології > Посудомийні машини

Посудомийні машини

БЛИСКУЧІ РЕЗУЛЬТАТИ ПО ВСІХ ПОКАЗНИКАХ

З посудомийною машиною Neff, Ви зможете повністю поринути в творчий процес готування, не замислюючись про миття брудного посуду. Надійна, ефективна і високопродуктивна, посудомийна машина Neff стане невід’ємною частиною Вашої кухні і незамінним помічником щодня.
Посудомийна машина Neff сповнена приємних сюрпризів у вигляді передових технологій і геніальних функціональних рішень. Автоматичні програми дозволять отримати найкращий результат при мінімальних витратах води та електроенергії. Система чутливих сенсорів, в залежності від ступеня забруднення посуду, сама визначає час миття, кількість води і її температуру.

Абсолютно новий, преміальний, метод сушіння – цеолітний. Мінерал цеоліт зберігає свої ефективні якості протягом усього терміну експлуатації машини.
Досягти ідеального результату миття допоможе програма «Chef 70 °», що складається з комбінації трьох програм – інтенсивної програми, інтенсивної зони і екстра сушіння. При використанні цієї програми, температура миття посуду не перевищує 73 ° C, обробляючись при цьому паром і підвищеним тиском води в нижньому коробі.

Технології NEFF

КОРОБИ VARIO FLEX PRO

ще більший комфорт, ще більше складаних напрямних для тарілок і упорів для келихів. Neff завжди дивує новинками: каструлі, сковороди, форми для запікання, салатниці, миски і навіть великі келихи на високій ніжці – для всього знайдеться місце.

DOOR-OPENING SENSOR

DOOR-OPENING SENSOR – преміальне рішення, створене спеціально для тих випадків, коли ви вирішили відмовитися від використання ручок. Door-opening sensor – відкриє двері посудомийної машини у відповідь на легке дотик.

EMOTION LIGHT

EMOTION LIGHT® – інноваційна система освітлення внутрішнього простору, привносить естетику в вигляд посудомийної машини.

INFO LIGHT

INFO LIGHT – індикатор процесу миття посуду з проекцією на підлогу, щоб ви знали, коли процес буде завершено.

ФУНКЦІЯ TIME LIGHT

Функція TIME LIGHT повністю замінює прихований на час роботи дисплей приладу, проектуючи всю необхідну інформацію прямо на підлогу кухні!

0

Your Cart