Главная > Технології > Посудомийні машини

Посудомийні машини

БЛИСКУЧІ РЕЗУЛЬТАТИ ПО ВСІХ ПОКАЗНИКАХ

З посудомийною машиною Neff, Ви зможете повністю поринути в творчий процес готування, не замислюючись про миття брудного посуду. Надійна, ефективна і високопродуктивна, посудомийна машина Neff стане невід’ємною частиною Вашої кухні і незамінним помічником щодня.
Посудомийна машина Neff сповнена приємних сюрпризів у вигляді передових технологій і геніальних функціональних рішень. Автоматичні програми дозволять отримати найкращий результат при мінімальних витратах води та електроенергії. Система чутливих сенсорів, в залежності від ступеня забруднення посуду, сама визначає час миття, кількість води і її температуру.

Абсолютно новий, преміальний, метод сушіння – цеолітний. Мінерал цеоліт зберігає свої ефективні якості протягом усього терміну експлуатації машини.
Досягти ідеального результату миття допоможе програма «Chef 70 °», що складається з комбінації трьох програм – інтенсивної програми, інтенсивної зони і екстра сушіння. При використанні цієї програми, температура миття посуду не перевищує 73 ° C, обробляючись при цьому паром і підвищеним тиском води в нижньому коробі.

Технології NEFF

КОРОБИ VARIO FLEX PRO

ще більший комфорт, ще більше складаних напрямних для тарілок і упорів для келихів. Neff завжди дивує новинками: каструлі, сковороди, форми для запікання, салатниці, миски і навіть великі келихи на високій ніжці – для всього знайдеться місце.

DOOR-OPENING SENSOR

преміальне рішення, створене спеціально для тих випадків, коли ви вирішили відмовитися від використання ручок. Door-opening sensor – відкриє двері посудомийної машини у відповідь на легке дотик.

EMOTION LIGHT

інноваційна система освітлення внутрішнього простору, привносить естетику в вигляд посудомийної машини.

INFO LIGHT

індикатор процесу миття посуду з проекцією на підлогу, щоб ви знали, коли процес буде завершено.

ФУНКЦІЯ TIME LIGHT

повністю замінює прихований на час роботи дисплей приладу, проектуючи всю необхідну інформацію прямо на підлогу кухні!

0

Кошик