Блискуче втілені ідеї і нові розробки

techno-icon

ВИНАХІД NEFF – SLIDE & HIDE

Технологія  Slide & Hide –  це інноваційна конструкція дверцят духової шафи. Завдяки продуманості цієї функції, Ви відразу ж відчуєте всі переваги духових шаф Neff перед традиційними дверцятами в звичайних духовках.

techno-icon

CIRCO THERM® – МОЖНА ОДНОЧАСНО ГОТУВАТИ РІЗНІ СТРАВИ

Завдяки цьому винаходу Neff ви можете одночасно випікати і підсмажувати абсолютно різні страви. Приготуйте одночасно рибу, овочі і печиво, зберігши смак і аромат кожного з блюд!

techno-icon

SHIFT CONTROL – ЦЕ ЗРУЧНА У ВИКОРИСТАННІ КНОПКА КЕРУВАННЯ ДУХОВОЮ ШАФОЮ

Прагнення зробити процес приготування їжі для своїх клієнтів максимально зручним і швидким, команда Neff розробила систему управління  Shift Control , тобто управління всього однією кнопкою.

techno-icon

NEFF LIGHT® – ВІДМІННЕ ОСВІТЛЕННЯ ПО ВСІЙ ДУХОВЦІ

Інженери Neff розробили революційно нову систему освітлення духовок та духових шаф! Раді представити Вам  NeffLight® , незвичайну і єдину в своєму роді систему освітлення!

Тепер ви готові до будь-яких експериментів

ПЕРЕМИКАЧ TWIST PAD® FIRE – З ПІДСВІЧУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЧЕРВОНОГО КІЛЬЦЯ

Перемикач TwistPad® Fireдозволяє буквально одним дотиком пальця точно відрегулювати ступінь нагріву під каструлями, сковородами і жаровнями-гриль. TwistPad® Fire робить приготування їжі творчим заняттям. 

FLEX INDUCTION

Пройшли ті дні, коли кухарі мали у своєму розпорядженні посуд на плиті строго на конфорках: з зоною FlexInduction  ви можете переміщати каструлі та сковорідки в межах  FlexZone як завгодно. Розмір і форма посуду визначаються автоматично, і нагрів відбувається точно під її дном.

ФУНКЦІЯ PAN BOOST

На кухні більше не потрібно витрачати час на очікування. Цей особливий режим створює під сковородою максимальну температуру на 30 секунд, а потім автоматично зменшує її до рівня 9, щоб блюдо не пригоріло.

ФУНКЦІЯ POWER TRANSFER

З новими індукційними варильні панелями ви можете забути про настройках, тому що функція PowerTransfer сама запам’ятовує їх.

Готувати з Neff просто!

Складові:

 • 4 ч.л. вершкового масла
 • 2 ч.л. коричневого цукру
 • ½ ч.л. кориці
 • 200 г пшеничного борошна
 • 200 мл молока
 • 100 г цукру
 • 1 ст.л. розпушувача
 • 2 яйця
 • 1 ст.л. рослинної олії
 • Дрібка солі

Млинці з коричним маслом – Приготування:

 1. Розтопити вершкове масло в мікрохвильовій печі на низькій потужності (180 Вт 1-2 хвилини). Додайте цукор і корицю, ретельно перемішайте. Дайте охолонути.
 2. Розігрійте невелику сковороду з антипригарним покриттям. Змішайте тісто для млинців і вилийте на сковороду.
 3. Наповніть кондитерський мішок коричним маслом і спіралевидним візерунком нанесіть на млинець. При необхідності, накрийте кришкою.
 4. Переверніть млинець лопаткою і випікайте до золотисто-коричневого кольору з обох сторін.
 5. Викладіть залишики коричного масла на млинці і доповніть сезонними фруктами і ягодами.
 6. Ідея: Це простий рецепт, який підходить для дітей. Вони можуть допомогти з приготуванням тіста, поливати млинці маслом і прикрашати страву ягодами і фруктами.
0
Your Cart