Главная > Технології

Технології

Інноваційні технології Neff

Протягом своєї багатої історії, основною цінністю компанії Neff залишаються люди, їх бажання і потреби. В еру передових технологій, інженери Neff не стоять на місці, розробляючи нові технології, які вгадують і виконують бажання своїх клієнтів. З новими розробками компанії, приготування їжі стає як ніколи простим і приємним.
Техніка Neff – це унікальний функціональний дизайн, що ідеально інтегрується в Вашу кухню, з оптимальною комбінаторністю приладів і бездоганним екстер’єром.

Технології NEFF

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛЕ КЕРУВАННЯ ДУХОВОЮ ШАФОЮ

Інноваційний дисплей FullTouch став революційним проривом в зручності користування духовими шафами Neff нового покоління. Функція Full Touch Control від Neff встановлює нові стандарти в швидкості і легкості навігації одним рухом пальця по екрану. Прекрасно читабельний кольоровий високоякісний TFT-дисплей забезпечує чіткий огляд і швидке зрозуміле управління.

SHIFT CONTROL – ЦЕ ЗРУЧНА У ВИКОРИСТАННІ КНОПКА КЕРУВАННЯ ДУХОВОЮ ШАФОЮ

Прагнення зробити процес приготування їжі для своїх клієнтів максимально зручним і швидким, команда Neff розробила систему управління  Shift Control , тобто управління всього однією кнопкою.

BAKE AND ROAST ASSIST – ВАШ СПРАВЖНІЙ ПОМІЧНИК

Цей інноваційний помічник робить процес приготування в більшості нових духових шафів Neff ще простіше і комфортніше. У меню представлений широкий вибір страв, для кожного з яких можна отримати рекомендації з приготування. Додатково даються поради по оптимальному режиму нагріву, температури і часу приготування, які гарантують прекрасний результат. Тепер духова шафа Neff подбає про бездоганне приготування вашої […]

ВИНАХІД NEFF – SLIDE & HIDE

Технологія  Slide & Hide –  це інноваційна конструкція дверцят духової шафи. Завдяки продуманості цієї функції, Ви відразу ж відчуєте всі переваги духових шаф Neff перед традиційними дверцятами в звичайних духовках.

COMFORT FLEX – ІННОВАЦІЙНІ ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ

Ніколи ще виймання гарячої випічки не було таким простим і безпечним. Повністю висувна система телескопічних направляючих полегшує доступ до противнів і може переставлятися з одного рівня на інший.

NEFF LIGHT® – ВІДМІННЕ ОСВІТЛЕННЯ ПО ВСІЙ ДУХОВЦІ

Інженери Neff розробили революційно нову систему освітлення духовок та духових шаф! Раді представити Вам  NeffLight® , незвичайну і єдину в своєму роді систему освітлення!

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ EASYCLEAN

Більшість духових шаф Neff оснащенo зручною системою очищення EasyClean®. Без використання спеціальних агресивних засобів для чищення забруднення буквально перетворюються на пару. Просто невелика кількість води і крапля миючого засобу додаються в піддон духової шафи, і запускається програма очищення. При цьому рідина випаровується і розм’якшує забруднення. Після завершення програми духовку потрібно протерти вологовбираючою серветкою – і […]

PYROLYSE – ПІРОЛІТИЧНЕ ОЧИЩЕННЯ

Після приготування їжі можна простим натисканням кнопки запустити програму піролітичного самоочищення духової шафи. Духовка нагрівається майже до 500 ° C, і при цьому температурі забруднення всередині неї перетворюються в попіл. Коли духовка охолоне, потрібно лише протерти її!

ДВА ПОВНОЦІННИХ ПРИЛАДИ В ОДНОМУ: ДУХОВА ШАФА І ПАРОВАРКА

Духова шафа Neff з функцією FullSteam підходить як для випікання, так і для приготування різних страв за допомогою комбінованих режимів. Таким чином, приготовані овочі не розварюються і не втрачають колір, а м’ясо виходить з хрусткою скоринкою і соковитим всередині. Великий резервуар для води ховається за панеллю керування, користуватися ним тепер трохи зручніше. FULLSTEAM – ДУХОВА […]

VARIO STEAM® – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ПРИГОТУВАННЯ НА ПАРУ

З VarioSteam® готувати легко. У процесі приготування система подає пар в камеру духової шафи точно в потрібний час і з необхідною інтенсивністю. Страви набувають апетитну скоринку і залишаються соковитими і ніжними всередині.

SOUS-VIDE – ЗБЕРІГАЄ ВСІ СМАКИ І АРОМАТИ СТРАВ

Французький термін Sous-vide позначає процес приготування в вакуумній упаковці. Такий метод підходить для приготування м’яса, риби, овочів і фруктів у вакуумній упаковці при відносно низьких постійних температурах з додаванням пара. М’ясо і риба залишаються дуже ніжними і соковитими.

CIRCO THERM® – МОЖНА ОДНОЧАСНО ГОТУВАТИ РІЗНІ СТРАВИ

Завдяки цьому винаходу Neff ви можете одночасно випікати і підсмажувати абсолютно різні страви. Приготуйте одночасно рибу, овочі і печиво, зберігши смак і аромат кожного з блюд!

ПЕРЕМИКАЧ TWIST PAD® FIRE – З ПІДСВІЧУВАННЯМ У ВИГЛЯДІ ЧЕРВОНОГО КІЛЬЦЯ

Перемикач TwistPad® Fireдозволяє буквально одним дотиком пальця точно відрегулювати ступінь нагріву під каструлями, сковородами і жаровнями-гриль. TwistPad® Fire робить приготування їжі творчим заняттям. 

ФУНКЦІЯ POT BOOST – МИТТЄВИЙ НАГРІВ БІЛЬШЕ НЕ ПРОБЛЕМА

Ніхто не любить чекати, поки вода в каструлі закипить. І вам більше не доведеться цього робити завдяки функції регулювання потужності PotBoost. Вона забезпечує миттєвий максимальний нагрів і одночасно запобігає википанню, відключаючись раніше, ніж відбувається перегрів.

FLEX INDUCTION

Пройшли ті дні, коли кухарі мали у своєму розпорядженні посуд на плиті строго на конфорках: з зоною FlexInduction  ви можете переміщати каструлі та сковорідки в межах  FlexZone як завгодно. Розмір і форма посуду визначаються автоматично, і нагрів відбувається точно під її дном.

РОЗШИРЕНА ЗОНА FLEX ZONE

Дві додаткові зони в центрі індукційної варильної поверхні ще більше розширюють FlexZone. Сотейник або сковорідку теппаньякі можна ставити поперек, звільняючи місце для більшої кількості каструль і сковорідок. Ця панель дарує задоволення від процесу приготування з першої секунди.

ФУНКЦІЯ POWER MOVE

Використовуючи цю функцію, можна розділити FlexZone на три ділянки, кожна – зі своїм рівнем потужності: попереду плити – зона з сильним нагріванням для кипіння, в середині – середній нагрів для готування і ззаду – слабкий нагрів для підтримки температури готових страв. Тепер ви можете зосередитися на приготуванні їжі, а не на регулюванні налаштувань.

ФУНКЦІЯ PAN BOOST

На кухні більше не потрібно витрачати час на очікування. Цей особливий режим створює під сковородою максимальну температуру на 30 секунд, а потім автоматично зменшує її до рівня 9, щоб блюдо не пригоріло.

ФУНКЦІЯ POWER TRANSFER

З новими індукційними варильні панелями ви можете забути про настройках, тому що функція PowerTransfer сама запам’ятовує їх.

СЕНСОР СМАЖЕННЯ FRYING SENSOR

Ви можете використовувати датчик FryingSensor на індукційних варильних панелях для вибору одного з п’яти температурних діапазонів. Візуальний і звуковий сигнали повідомлять, коли буде досягнута бажана температура. Після цього нагрівання підтримується на одному рівні, без необхідності регулювати його, а пригорання їжі практично виключено.

КОРОБИ VARIO FLEX PRO

ще більший комфорт, ще більше складаних напрямних для тарілок і упорів для келихів. Neff завжди дивує новинками: каструлі, сковороди, форми для запікання, салатниці, миски і навіть великі келихи на високій ніжці – для всього знайдеться місце.

DOOR-OPENING SENSOR

DOOR-OPENING SENSOR – преміальне рішення, створене спеціально для тих випадків, коли ви вирішили відмовитися від використання ручок. Door-opening sensor – відкриє двері посудомийної машини у відповідь на легке дотик.

EMOTION LIGHT

EMOTION LIGHT® – інноваційна система освітлення внутрішнього простору, привносить естетику в вигляд посудомийної машини.

INFO LIGHT

INFO LIGHT – індикатор процесу миття посуду з проекцією на підлогу, щоб ви знали, коли процес буде завершено.

ФУНКЦІЯ TIME LIGHT

Функція TIME LIGHT повністю замінює прихований на час роботи дисплей приладу, проектуючи всю необхідну інформацію прямо на підлогу кухні!

0
Your Cart