Главная > Технології > Духові шафи

Духові шафи

ДУХОВІ ШАФИ NEFF – БІЛЬШЕ МІСЦЯ ДЛЯ ВАШИХ ІДЕЙ!

Neff не зупиняється на досягнутих результатах! Наша техніка стала ще більш зручнішою й комфортабельною з новітніми розробками для легкого використання. Так, в духових шафах з піролізом тепер інтегровані дверцята з технологією Slide & Hide®. А режим CircoTherm® тепер ще більш потужніший завдяки впровадженню BLDC-мотора. Інженери компанії Neff прагнуть максимально спростити процес готування і перетворити його в істинно творчий процес. Тому, Neff постійно самовдосконалюється, розробляючи нові ідеї і технології, не забуваючи покращувати і доповнювати вже існуючі.
Для прихильників здорового харчування відмінною новиною буде інтеграція технології FullSteam в духових шафах Neff. Тепер це не просто духовка, а ще й пароварка. Приготування їжі на пару дозволяє зберегти максимальну кількість вітамінів і унікальних смакових якостей кожного продукту. Справжні гурмани гідно оцінять зручність духової шафи Neff і отримані в результаті кулінарні шедеври. Тепер правильно і, головне, смачно харчуватися просто як ніколи, разом з духовими шафами Neff!

Технології NEFF

ІНТУЇТИВНО ЗРОЗУМІЛЕ КЕРУВАННЯ ДУХОВОЮ ШАФОЮ

Інноваційний дисплей FullTouch став революційним проривом в зручності користування духовими шафами Neff нового покоління. Функція Full Touch Control від Neff встановлює нові стандарти в швидкості і легкості навігації одним рухом пальця по екрану. Прекрасно читабельний кольоровий високоякісний TFT-дисплей забезпечує чіткий огляд і швидке зрозуміле управління.

SHIFT CONTROL – ЦЕ ЗРУЧНА У ВИКОРИСТАННІ КНОПКА КЕРУВАННЯ ДУХОВОЮ ШАФОЮ

Прагнення зробити процес приготування їжі для своїх клієнтів максимально зручним і швидким, команда Neff розробила систему управління  Shift Control , тобто управління всього однією кнопкою.

BAKE AND ROAST ASSIST – ВАШ СПРАВЖНІЙ ПОМІЧНИК

Цей інноваційний помічник робить процес приготування в більшості нових духових шафів Neff ще простіше і комфортніше. У меню представлений широкий вибір страв, для кожного з яких можна отримати рекомендації з приготування. Додатково даються поради по оптимальному режиму нагріву, температури і часу приготування, які гарантують прекрасний результат. Тепер духова шафа Neff подбає про бездоганне приготування вашої […]

ВИНАХІД NEFF – SLIDE & HIDE

Технологія  Slide & Hide –  це інноваційна конструкція дверцят духової шафи. Завдяки продуманості цієї функції, Ви відразу ж відчуєте всі переваги духових шаф Neff перед традиційними дверцятами в звичайних духовках.

COMFORT FLEX – ІННОВАЦІЙНІ ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ

Ніколи ще виймання гарячої випічки не було таким простим і безпечним. Повністю висувна система телескопічних направляючих полегшує доступ до противнів і може переставлятися з одного рівня на інший.

NEFF LIGHT® – ВІДМІННЕ ОСВІТЛЕННЯ ПО ВСІЙ ДУХОВЦІ

Інженери Neff розробили революційно нову систему освітлення духовок та духових шаф! Раді представити Вам  NeffLight® , незвичайну і єдину в своєму роді систему освітлення!

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ EASYCLEAN

Більшість духових шаф Neff оснащенo зручною системою очищення EasyClean®. Без використання спеціальних агресивних засобів для чищення забруднення буквально перетворюються на пару. Просто невелика кількість води і крапля миючого засобу додаються в піддон духової шафи, і запускається програма очищення. При цьому рідина випаровується і розм’якшує забруднення. Після завершення програми духовку потрібно протерти вологовбираючою серветкою – і […]

PYROLYSE – ПІРОЛІТИЧНЕ ОЧИЩЕННЯ

Після приготування їжі можна простим натисканням кнопки запустити програму піролітичного самоочищення духової шафи. Духовка нагрівається майже до 500 ° C, і при цьому температурі забруднення всередині неї перетворюються в попіл. Коли духовка охолоне, потрібно лише протерти її!

ДВА ПОВНОЦІННИХ ПРИЛАДИ В ОДНОМУ: ДУХОВА ШАФА І ПАРОВАРКА

Духова шафа Neff з функцією FullSteam підходить як для випікання, так і для приготування різних страв за допомогою комбінованих режимів. Таким чином, приготовані овочі не розварюються і не втрачають колір, а м’ясо виходить з хрусткою скоринкою і соковитим всередині. Великий резервуар для води ховається за панеллю керування, користуватися ним тепер трохи зручніше. FULLSTEAM – ДУХОВА […]

VARIO STEAM® – ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ПРИГОТУВАННЯ НА ПАРУ

З VarioSteam® готувати легко. У процесі приготування система подає пар в камеру духової шафи точно в потрібний час і з необхідною інтенсивністю. Страви набувають апетитну скоринку і залишаються соковитими і ніжними всередині.

SOUS-VIDE – ЗБЕРІГАЄ ВСІ СМАКИ І АРОМАТИ СТРАВ

Французький термін Sous-vide позначає процес приготування в вакуумній упаковці. Такий метод підходить для приготування м’яса, риби, овочів і фруктів у вакуумній упаковці при відносно низьких постійних температурах з додаванням пара. М’ясо і риба залишаються дуже ніжними і соковитими.

CIRCO THERM® – МОЖНА ОДНОЧАСНО ГОТУВАТИ РІЗНІ СТРАВИ

Завдяки цьому винаходу Neff ви можете одночасно випікати і підсмажувати абсолютно різні страви. Приготуйте одночасно рибу, овочі і печиво, зберігши смак і аромат кожного з блюд!

0
Your Cart